Wkłady filtracyjne

Wkłady filtrów Triple-R

wklady_1triple-r

Dzięki stałemu inwestowaniu w badania i rozwój Triple-R zapewnia najwyższy standard filtracji oleju. Pozwala ona zwiększyć wydajność maszyny przy jednoczesnej ochronie jej elementów.

Nasze elementy filtracyjne zostały zaprojektowane do profesjonalnego oczyszczania olejów przemysłowych, usuwania wszystkiego – począwszy od cząstek stałych aż do wody, osadów, lakierów i pozostałości utleniania. Osiągamy to dzięki jednemu filtrowi – wyjątkowemu i nieporównywalnemu z żadnym innym produktem.

Wszystkie wkłady Triple-R zostały przetestowane i gwarantują spójną i powtarzalną wydajność filtracji. Występują w 4 rozmiarach ( 30, 50, 100 i 300 ), produkowane są z różnych materiałów: od celulozy, przez poliester do polipropylenu, w wersji standardowej oraz zwiększonej pojemności (wersja D).

filter-1_Triple-R

Koncepcja trzystopniowego wkładu filtracyjnego

  • Przepływ osiowy przez  skompresowany filtr o gęstości 114 mm
  • Gęstość oraz specjalny materiał budulcowy pozwalają wkładowi Triple-R pochłaniać wodę i osady
  • Dolna część filtra otoczona jest tekturową osłonką zwiększającą właściwości wkładów
  • Największe cząsteczki i zabrudzenia zostają przechwycone przez górną warstwę wkładu
  • Średnie cząsteczki są zatrzymywane w górnej, niesprasowanej części wkładu
  • Najmniejsze cząsteczki gromadzone są w dolnej, sprasowanej części wkładu filtracyjnego.

Wskazówka: Użyj Triple-R aby przeanalizować stan swojego systemu

Po otworzeniu pokrywy filtra, można zobaczyć wierzchnią warstwę wkładu filtracyjnego. Stan filtra oraz zabrudzenia, które można zobaczyć na jego powierzchni pozwalają wyciągnąć wnioski na temat stanu całego układu.

wklad_triple-r

Triple-R oferuje różne typy obudów filtrów, mieszczących od 1 do 6 wkładów jednocześnie. pozwala to na zwiększenie prędkości przepływu. Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają osiągnąć wydajność nawet 60 l/min.

wklady_triple-r